top of page

Wystawa - Granica 2021

Przygotowałam wystawę, której celem jest zachęcenie do niesienia pomocy dla osób przebywających na polsko-białoruskiej granicy. Wspierając aktywnych mieszkańców Bytowa, opracowałam materiały graficzne.


Korzystając z tej okazji, w imieniu zespołu aktywnych bytowiaków, zapraszam na otwarcie wystawy: GRANICE 2021 - Ludzie bez twarzy. Ludzie bez serc Bytów, rynek, piątek 29 października 2021 r., godzina 17.00


Chcemy okazać naszą solidarność z ludźmi cierpiącymi na polsko-białoruskiej granicy. Będziemy zbierać potrzebne rzeczy oraz podpisy pod listem do władz o humanitarne traktowanie uchodźców. Pokażmy, że nasze serca są otwarte!


Najważniejszym celem jest okazanie solidarności i zebranie rzeczy potrzebnych na granicy, a są to: nieprzemakalne spodnie, nieprzemakalne buty, ciepłe skarpety w każdym rozmiarze, ciepłe nieprzemakalne kurtki, folie NRC (koce termiczne), powerbanki (naładowane), materiały opatrunkowe, ciepłe czapki, rękawiczki, szaliki, śpiwory (ciepłe, ale nie puchowe!), karimaty (grube, wytrzymałe), latarki i baterie.


Kto może niech przyniesie te dary na rynek. Kto nie może, a chciałby się podzielić, może rzeczy przekazać również do: Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie Wiejskiego Domu Kultury w Jasieniu Firmy: KupRolety.pl, ul. Ogrodowa 6, Bytów


Można również udzielić wsparcia finansowego na rzecz Grupy Granica: https://zrzutka.pl/kk4yh2


Dary będziemy także zbierali podczas zamknięcia wystaw w dniu 11 listopada o godzinie 16.30

Comments


bottom of page